Hoppa till sidans innehåll

Anmälda Gästabudstrofén 2020

08 JUL 2020 10:20
Här återfinns alla anmälda som har bekräftat sin start genom att betala startavgiften.
  • Uppdaterad: 08 JUL 2020 10:20

U12 (6)
Tuva-Lisa Ronnerfors Älvkarleby
Heidi Strandberg Nacka
Andrea Gabrielsson Eskilstuna

Ludvig Scherp Lida
Gustav Johansson Eskilstuna
Edvard Ehrengren Lida

U14 (2)

Leo Cederquist Nyköping
Elliot Werstlund Gävle

U17 (8)

Alice Johansson Eskilstuna
Linn Nilsson Eskilstuna
Nellie Eklund Vittsjö

Leo Cederquist Nyköping
Viktor Råström Nyköping
Casper Terner Kringlan
Simon Aldman Göteborg
Charlie Westlund Gävle

Open (13)
Linnéa Cederquist Nyköping
Rebecca Nyman Göteborg
Kristina Hansson Bollebygd

Jakob Bogne Nyköping
Per Rudhag Göteborg
Johan Thyr Göteborg
Noa Johansson Vittsjö
Daniel Edvardsson Alingsås
Danny Svensson Bromölla
Nicky Svensson Bromölla
Tim Törnquist Svanen
Anton Sjöström Silvköparen
Max Jansson Kringlan

+35 (3)

Stellan Cederquist Nyköping
Henrik Antonsson Varberg
Magnus Blohm Kringlan

+45 (12)

Anett Aldman Göteborg
Natasha Andersberg Nora
Katharina Herbertsson Jonsson Karlstad

Torbjörn Gustavsson Nyköping
Michael Westerholm Nyköping
Henrik Tengius Bromölla
Rasmus Ehrengren Lida
Tommy Österberg Vittsjö
Krister Jönsson Bromölla
Micael Björk Mariestad
Magnus Jonsson Karlstad
Peter Johansson Eskilstuna

+55 (6)
Urban Lyxell Matfors
Bo Sjöström Silvköparen
Stefan Järudd Trekanten
Peter Svensson Ambjörnarp
Mikael Aldman Göteborg
Thommy Bergström Svallvågen

+65 (3)

Janne Jönsson Svallvågen
Bosse Lindén Vittsjö
Ulf Skande Trekanten

53 anmälda och betalda, totalt 63 anmälda via EMS (2020-08-04)

Skribent: Jan Bogne
Epost: Adressen Gömd

Välkommen till Nyköpings Vattenskidklubb

Kontakta oss gärna på  This is a mailto link.

 

Länkar

www.vattenskidor.org

Östsvenska förbundet

Sponsorer

p&v loggo_ny

Postadress:
Nyköpings VSK - Vattenskidor och Wakeboard
Jan Bogne, Östra Bergsgatan 11
61134 Nyköping

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info